Сбор подписей под обращением к ВР/Президенту

Прививочные новости, национальное законодательство, опыт борьбы за право свободного выбора в отношении прививок, создание собственных организаций в Украине.
Сообщение
Автор
Лена 1986
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 29 окт 2010, 14:44

#76 Сообщение Лена 1986 » 29 окт 2010, 15:41

Я из днепропетровска, как можно и свою подпись оставить? Есть единомышленники.

Rusalo4ka
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 25 авг 2009, 15:18
Откуда: Киев

#77 Сообщение Rusalo4ka » 05 ноя 2010, 18:24

Где подписываться?

Ігор-Єнакієвець
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 06 мар 2011, 15:19
Откуда: Єнакієве

Що робити?...

#78 Сообщение Ігор-Єнакієвець » 06 мар 2011, 16:00

Вітаю Вас усіх ДРУЗІ! А ПОДРУГ вітаю ПОДВІЙНО! Бо скоро хоча й язицьке, але свято на їхню честь! Тож я приєнуюсь до НАЙКРАЩИХ побажань Вам, які Ви хотіли б отримати!
:D
Я новачок на цьому форумі й може щось не зовсім розумію. Тож сподіваюся на Вашу поблажливість до мене.
Зокрема, я не зрозумів: чому власне вже 4 (чотири!) місяці відсутні повідомлення? Хіба тема вичерпалася?!

Тепер трішки про себе й що з цього може випливати.
Я - правозахисник, структурований із 1994 року, голова зараз двох правозахисних організацій.

Зараз веду судову справу потерпілих із с. Мізяківські Хутори, Вінничина. Справа була доволі гучна по Україні 4-5 років тому.(Вступив до неї напередодні дебатів у суді першої інстанції. Суддя відмовила прийняти докази про наявність в Україні безпечних засобів діагностики туберкульозу й збільшення позовних вимог: заборону проведення реакції Манту в Україні тощо.) Вже апеляційне провадження у Апеляційному суді м. Києва - призначено СМЕ (після часткового, але незадовільного виграшу у першій інстанції - Печерський райсуд м. Києва).
Відповідачі: МОЗ України й нижче, але до мене заклад освіти - школу - не залучали, що є тактичною помилкою. Участь усіх, включно Ю.Тимошенко, у цій справі я бачу з документів. (Її участь як голови Кабміну доволі позитивна, тобто на користь потерпілих.)
Отут ми могли б й підтримувати один одного практично! (Принаймні я у цьому переконаний.)

По-друге, з цієї справи, як Ви можете побачити, випливає необхідність подання адмінпозову про заборону проведення реакції Манту, а також спільні дії, щоб ГПУ вжило й своїх додаткових заходів щодо цих порушень. (Інші її заходи призвели до встановлення порушення процедури проведення реакції Манту - неповідомлення батькам, що й допомогло нам у 1-ій інстанції.)

Чи потрібно мені Вас агітувати?

Прошу також відгукнутся харків'янку, яка судилася. Ми знаємо, що увесь досвід, у тому числі й негативний, є дуже важливий!

Дуже чекаю від Вас УСЬОГО! Й за усе заздалегідь вдячний.
Навіть якщо хтось мене "віддубцює".
Ігор-Єнакієвець

HloKro
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 12:01

Re: Сбор подписей под обращением к ВР/Президенту

#79 Сообщение HloKro » 23 ноя 2012, 12:06

Господа, а как, собственно обстоят дела с письмом? могу предложить некоторое кол-во подписей.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя